GÜNAYDIN YÜZ YILIMIN YALNIZLIĞI

Ebru Selen
Diğer Yazıları
Her sabah uyanınca senin için binlerce metin düşünüyorum. Ve her biri    senin için hissettiğim tarif edemiyor.
Benim seninle ilgili özetleyen tek bir kelime ve seni ifade  en güzel söz  öteki yarım Deniz. Işığım olduğun için, hayatımın bu en önemli döneminde benimle olduğun için ve beni çok desteklediğin için teşekkürler!  21.Yüzyılın  bana verdiği en iyi ve en güzel hediyelerden birisin!  Sen benim hasretle kucakladığım özgürlük gibisin  ve sığındığım en sıcak barınakımsın.  Seni düşünürken birlikte  o kadar çok şey vardır ki, kelimelerin ortasında kendimi ifade etmek için kayboluyorum.  Ah, ruh arkadaşım öteki tarafım.  
Nereye gidersen git iyilik melekleri  seni kutsasın, korusun seni.  Kimsenin ışığını almasına izin verme, bugün bu hediyeye sahip kaç kişi kaldı ki..  Hediyeniz özünüz ve ne güzel bir öz!  Mutlu günler küçük ruhlu hayatımın anlamı.  Seni çok destekliyorum ve her şeyden bağımsız olarak her zaman burada olacağımma söz veriyorum.  Her zaman böyle olacak.  Kalbimin içindeki muazzam yeri biliyorsun.  Ve tekrar, Tanrım, bu inanılmaz kişinin hayatına girmeme izin verdiğiniz için ve bu güzel denizde , kalmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim.  Etrafafımda olduğun bilmek müthiş bir duygu bu  zamanın gülüşün benim için müthiş bir armağansın . Bu duygularla seni bu özel günde kucaklıyor öpüyorum canım.Can Yücel in dediği gibi;
Fazla kurcalamayın hayatı, Vicdanınız temizse, Yüreğinizde güzelse yaşayın gitsin işte . Aşkı da yaşayın bakın size kim iyi geliyor diye . Ay kana bulamaz mavi gecede demiş şair . Şimdi mavi bir kalbin sabahına uyandım . 
Günaydın aklımın ucra köşesi. Kıyı kıvrımlarını rüzgara perde yapanları düşünüyorın şimdi . "Ah l!" deyip suda boğulsun diye keşişin uzağa götürdüğü ışığa inat kabimdeki paratılarının dibindeyim şimdi . Ne güzeldir böyle sabah sabah sana yazmak . Suyun sustuğu,  güneşin doğmaya geciktiği,  kalemlerin kuruduğu sabahlar vardır . Birde birinin varlığı size müzik gibi geldiği sabahlar vardır .
Günaydın hayatıma anlam katan insan . Yazan, ruhu biraz soymaya cesaret eden, kelimeleri bedeninden söküp paylaşan, üzüntüleri hafifleten veya mutluluğunu bağıran bir kişi ... ve okuyan ve tanımlayan, bilen bir kişi  yalnız değil, aynı hüznü veya sevgiyi paylaşanlar da  var ... 
Şimdi bu zaman değilse başka da olamaz .


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.